هوالشافی

با توجه به امکان کمبود الکل و مواد ضد عفونتی محیطی در برخی مناطق چایگزین الکل می توان از مخلوط مساوی سرکه و اب استقاده کرد و سطح را با این ترکیب ضد عفونی کرد .

و با توجه به این که توصیه های زیادی توسط طبیان برای این بیماری گفته شده و رعایت ان ها واجب است .

من هم برای افزایش قوه مدبره بدنی (تقویت سیستم ایمنی)

دمنوش سیب به و دارچین رو پیشنهاد می کنم که این ترکیب قدرت بالا بردن قوه مدبره بدنی  را دارد (راه کار تقویت سیستم ایمنی بدن)

دارچین به دلیل خاصیت تریاقیت و همین طور ملطف بودن برای پیشگیری مناسب است و می تواند کارساز باشد. (در صورت عدم دسترسی به  "به خشک شده" دارچین به تنهایی  استفاده گردد.)

دود کردن اسفند به تنهایی و یا کندر و گلپر به صورت مداوم برای ضد عفونی کردن مخیطی پیشنهاد می گردد.

و برای تقویت قوه مدبر و در صورت در گیری به ویروس کرونا برای درمان کمکی می توان از بادکش نواحی قلب و ریه در پشت بدن کمک گرفت.

و در ادامه ان شالله هیچ کسی دچار این بیماری نشه و به همه بیماران شافی عاجل عنایت گردد.

و ار انتها توصیه می کنم مقاله "تدبیر "طب سنتی" برای پیشگیری از ابتلا به کرونا " از خبرگزاری تسنیم را مطالعه بفرمائید.

"

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : گردد ,کرونا ,صورت ,پیشگیری ,دارچین ,تقویت ,برای پیشگیری ,سنتی برای ,ویروس کرونا ,تقویت سیستم ,سیستم ایمنی ,تقویت سیستم ایمنی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلواژه ها و سخنان فلسفی متفکرین سرتاسر دنیا مرجع آموزش‌های تخصصی و کاربردی لی لی موزیک آنتی اسکالانت وبلاگ شورای روستای کارگنجی عصمت یخدان/یخدون !! Hacker Shoo مدار فلزیاب پگاسوس گراف | گرافیک با چاشنی عشق